?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry


Ось офіційний сайт Сдічого комітету РФ - читайте... а тепер - коментар:

Originally posted by vjn at СК РФ і визнання

В обговореннях начебто ідіотського рішення слідчого комітету Росії відкрити кримінальну справу щодо армії України, які мені зустрічались в мережі, чомусь пропускають найголовніше.
Звісно, сама по собі справа сміховинна, оскільки у РФ нема юрисдикції над Україною.
Цікаве інше. Цитую:

...Действия против мирного населения вынудили ряд жителей Республики Украина, Донецкой и Луганской Народных Республик, некоторые из которых являются гражданами Российской Федерации, покинуть места своего проживания...Кроме того, 25 мая в результате минометного обстрела в районе села Андреевка Славянского района Донецкой Народной Республики погибли не участвовавшие в вооруженном конфликте гражданин Италии Андреа Роккелли и гражданин Российской Федерации правозащитник Андрей Миронов. (с)

Хто не зрозумів - я виділив текст.

Нагадаю, Слідчий комітет Російської Федерації - позавладний слідчий орган на кшталт слідчої канцелярії Петра І чи опричників Івана Грозного, який не входить в жодну з гілок влади, має необмежені і безконтрольні повноваження щодо ведення слідства і підпорядковується напряму президенту РФ. Це не "шаражкіна контора" і не клоуни типу ЛДПР, це офіційний слідчий орган Путіна, його власні "опричники і стрільці", "карающая длань".

І от ця "длань" абсолютно офіційно стверджує (зауважу - повністю узгоджуючись зі словами Путіна на прес-конференції), що держави Україна більше не існує в принципі. На думку СК РФ територію колишньої держави з офіційною назвою "Україна" тепер поділили між собою ДНР, ЛНР і Республіка Україна. Хто не знає - в офіційних документах вживається офіційна повна назва держави, яка у нас виглядає просто як "Україна", на відміну від Білорусі, повна офіційна назва якої "Республіка Білорусь" (такі саме повні назви має більшість колишніх республік СРСР).

Таким чином хай не заявою Міністерства зовнішніх справ, а дещо іншим, "внутрішнім" органом, Росія фактично зізналася, що вона не розглядає нашу країну взагалі існуючою в офіційному статусі сторони міжнародного права, натомість визнала ДНР та ЛНР, вкотре вчинивши акт територіальної, зовнішньополітичної та дипломатичної агресії проти України. А всю іншу територію Росія визнає як вигадане нею державне утворення "Республіка Україна".

Десь так і будуть підкрадатися до анексії - потихеньку, помаленьку, слово за словом.


=======

попереднє по темі, збиране задовго до нинішніх подій, що вказувало на їх неминучість <=
Latest Month

липень 2014
S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Tags

Розроблено LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner