lvivil (lvivil) wrote,
lvivil
lvivil

Таємниця походження Місяця....Гарна науково-популярна стаття "Нова концепція Місяця" <<<===
(попередній допис на тему "Загадки Місяця і його появи" <<<===  )

В пропонованій н.-п. статті розповідається про історію новітніх досліджень Місяця. Для читачів, професійна діяльність яких лежить поза межами науки чи навіть тільки астрофізики, цікаво буде побачити, яким чином в науці (чи зокрема астрофізиці) відбувається устійнення поглядів на проблему, як виглядає конкуренція між альтернативними гіпотезами, як відбувається зміна поглядів у зв'язку з появою нової інформації. І загалом та стаття ілюструє як те, що, з одної сторони, наука не має відповідей на всі питання, так і те, що, з іншої сторони, відбувається постійне вдосконалення, поглиблення змісту наукових гіпотез. Історія цього прогресу - зокрема на прикладі розвитку уявлень про будову і походження Місяця - сама по собі є красивою, захопливою, в чомусь драматичною.

Ілюстративний фільм. Власне, для тих, хто прочитав пропоновану на початку статтю, буде особливо очевидним, що той фільм - всього лиш красива, можливо, цілком казкова  ілюстрація однієї з можливих гіпотез... чи ж було все так насправді - нині це точно ніким ще не встановлено.

...

Tags: астрономічне, вражаюче, захопливе, катастрофа, космічне, науково-популярне, незвичайне, світоглядне, таємниче, фізичне, філософське
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments